BENDMAK – MASZYNY DO OBRÓBKI METALI

Firma Bendmak powstała w 2008 roku jako spółka córka jednego z największych tureckich producentów maszyn do obróbki metalu z ponad 50-cio letnim doświadczeniem. Siedziba firmy jak i hale produkcyjne o powierzchni ponad 30.000 m2 zlokalizowane są na terenie specjalnej strefy ekonomicznej Nilufer w Bursie. Nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala na wykonywanie średnio ponad 1000 maszyn rocznie, które eksportowane są do ponad 70 krajów na całym świecie. Za produkcję odpowiada doświadczony oraz wysoko wykwalifikowany zespół pond 220 pracowników etatowych.

Maszyny produkowane przez Bendmak znajdują zastosowanie w wielu branżach i różnych gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacyjnej, stoczniowej i petrochemicznej. Rozwiązania oferowane przez tego tureckiego producenta wykorzystywane są również w budowie konstrukcji stalowych, mostów, zbiorników ciśnieniowych czy też w energetyce wiatrowej.

Firma Technologie Formowania Metali nawiązując w 2010 roku współpracę z firmą Bendmak, stała się jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Od tej pory udało nam się zrealizować szereg ciekawych projektów, w których maszyny Bemdak wykorzystywane są jako podstawowe jednostki produkcyjne. Ilość dostarczonych przez nas urządzeń na polski rynek wynosi obecnie ponad 300 sztuk. Oprócz szerokiego wyboru maszyn do plastycznej obróbki metali, zapewniana jest fachowa pomoc i doradztwo w optymalnym wyborze rozwiązań pod dany rodzaj produkcji. Ponadto, klienci mogą liczyć na szybkie terminy dostawy sprzętu z magazynu TFM w Polsce lub magazynu producenta, jak również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.